עולם חסד יבנה

* בשעה טובה וואן חדש לחברים ברעננה. הם כעט מתאמצים להתארגן בגגון ורמוקלים וכיסוי לרמקולים וברכישת ספרים. מי שמעוניין בזכויות, ורוצה לעזור להם. בכבוד...


* בעקבות ההפצה החזקה שקידשה שם שמים ברבים, בתיקון הכללי לשחרור גלעד שליט, קיבלנו מספר פניות שונות ומשונות. וההצעה הכי עניינית הייתה להמשיך בנושא של פדיון שבויים.
והננו פונים לאנשים שיש להם בני משפחה שיושבים בכלא בעוולה או בגזר דין חמור מידי או שהיושב בכלא השתנה לחלוטין ולא מהווה סכנה אלא ההפך וכו', או שהוא יושב בגלל שפעל למען ארץ ישראל וכו' וכו'. 
שבני המשפחות האלו יצרו איתנו קשר ונעשה ביחד הדפסה גדולה של "תיקון כללי" עם תפילה מיוחדת עבור העניין , לפדיון שבויים באופן כללי או באופן פרטי עם הזכרת שמות [הכל לפי העניין] ולפעול בהפצה זו להוריד דעת של רחמנות של אמת, של חנינה של אמת, ובטוח זה יפעל לישועות פרטיות וכלליות. 


* קבוצה מרעננה והשומרון מנסים להתארגן על רכב הפצה, הם מצאו רכב מעולה וחסר להם קצת כסף.


* להוי ידוע שבצפת יש תלמוד תורה על שם סבא ישראל, שאינו ממומן על ידי הממשלה וכדומה, ב"ה יש שם קרוב למאה ילדים, וכל הנטל על ההורים. לאחרונה יש קשיים מרובים להחזקת התלמוד תורה. אנו מבקשים מאוד למי שרוצה לזכות בקיום לימוד תורה וחינוך תינוקות של בית רבן , זו ההזדמנות!!!! בפרט למי שלא זכה עדיין לילדים או למי שיש לו אפשרות לעזור. אנא פנו אליי לתופס הוראת קבע או אמצעים אחרים. 


* לרכב הפצה דרוש רמקול מוגבר , חזק ולא כבד, שיותקן על הגג של הרכב ויעשה שמחה והפצת הצדיק בכל רחבי הארץ. // לגיפ לאנד רוואר דרוש גגון , מי שיכול למצוא ברשת, משהו בזול וטוב, או בתרומה.


* אתם מכירים בטח את העלון "השבת של רבי נחמן" המחולק בכל רחבי הארץ כבר המון שנים. האדם שעוסק בזה צועק 'הצילו' בעלון שלו, הוא זקוק לתרומות בשביל להמשיך בהדפסה ובהפצה.


* אם נתקלתם בחוברות מדהימות שמחולקים בחינם, על "אמונה", "אמת", "רבי", "פתק מן השמים", "מעלת הדפוס", אז יש להם שם: "פאצים"!!! .... גם אתם יכולים לחלק פאצים, כי לקבל אותם בחינם. !!! 


כן, מעתה התירוץ: "כי החוברות של 'פלוני' עולות בזול"... כבר אינו תירוץ... כי יש חוברות הרבה יותר אכותיות ברמת הדפוס והנייר וכו' וכמובן עם חומר נקי של רבנו הקדוש. 


זה כבר למעלה משנה, גם, שמסתובבים ברחבי הארץ, נירות מקופלות, שיש בהם מעשיות ומשלים ודברי חיזוק מרבנו, הנקראים בשם "שפיצרים", גם הם חינם אין כסף. 
* לאתר שלנו דרוש אדם סיוע בהקמת אתר רציני יותר. * יעוץ * הכוונה, * סיוע כספי הנדרש. * גרפיקא * 
יישר כוח.
* רציתם להדפיס ספר, מדבקה, חוברת???, יש לנו אדם מיוחד במינו שנרתם למשימה הזו, לטפל בצרכי ההדפסה!! מעתה יהיה לכולנו קל יותר להדפיס, מעתה אדם אחד יתמקד בזה ויעשה את כל העבודה. דבר זה יוזיל יותר את המחירים ויקל על כולנו. 
כנסו מידי פעם לדף "עולם חסד יבנה", לראות מה אתם יכולים לעזור, כמו כן תפנו אלנו אם הנכם צריכים עזרה בנושא ההפצה. ponpon148@gmail.com

חבילת הישועות באומן

  אחים ואחיות, אנא תרמו לטנדר ההפצה הראשון באומן כמו בארץ,  הסוואנות שמשמיעות שירים קדושים ברחבי העיר, עם חסידים חייכנים שיוצאים לאנשים כדי ...