יום שישי, 13 באפריל 2018

אתר חדש - רבי נחמן לארץ ישראל

https://tikunhaklali.com/
באתר תמצאו הכל בע"ה. בעתיד. כרגע הוא בבנייה.

כרגע יש בטיוטיות המון חומר. עובדים קשה לרכס חומרים ולהציג אותם באופן שיהיה קל לקחת מידע לכל מי שנכנס לחפש.

להלן מפתח ויקישורים לכתבות ומאמרים הנמצאים באתר: (מידי פעם נעדכן כאן בנ נח נט תקצירים מהאתר החדש המיוחד הזה)


מה שידענו עד היום גן ילדים - שיחת חברים -  המסבירה בבהירות ובפשיטות את הבהירות ונקיות הדעת שתיהיה לעם ישראל כשרבנו יהיה בארץ ישראל. כמו כן מבאר את המשפט "נצחתי ואנצח", איך מנצח, ומהו הנצחון. וכמו כן מבאר את מה שאמר ראב"ן שכשרבנו יהיה בארץ ישראל יהפך הריב לרבי. וכמו כן מבאר את מה שסבא אמר שכאשר לא ישמעו לרבנים השקרנים תבוא הגאולה תכף.
דחיקת השעה? - שיחת חברים - סבא באחת משיחותיו המוקלטות צחק על כך שהיו אדמורי"ם שלא עלו לארץ ישראל כדי לא לדחות את השעה... וכן מה שמשה רבנו לא היה אכפת לו מדחיקת השעה והתאמץ לבקש את כניסתו לארץ, שזה מה שמוטל עליו

תיקון חטא המרגלים - שיחת חברים - טענת חלק מהמונעים העלאת הציון דומה לטענתם החזקה של המרגלים.

"שהיה רצונו ליסע לארץ ישראל" - מקורות בסיסיות - רבי נתן בימי מוהרנ"ת מספר שברגע שהחל השיעול הראשון של המחלה של רבנו הוא החל לדבר על הסתלקותו ודיבר הרבה על רצונו להיקבר בארץ ישראל.
קרוב מתוק - שיחת חברים - שיחה על כך שסיבת הריחוק וההסתרה בשביל להגבי את החשק, כמשל לזוג אוהבים שמתרחקים בשביל להתגעגע ולהמשיך לאהוב. אך המצב האידאלי להיות קרובים ובכל זאת להמשיך לאהוב. וכמו כן דיבורים על כך שמי שאוהב לא צריך להתרחק בשביל לאהוב, ורבנו רוצה להשאר בנינו קרוב והוא אוהב אותנו תמיד וגם כשהוא יהיה קרוב אנחנו נתחזק ונתגעגע בציון. בקיצור - קרוב מתוק.מי מסוגל להתעסק עם עצמות רבי נחמן ? - שאלות ותשובות - דיבור מרבי נתן שהתיחס לטענות שצריכים אנשים מיוחדים שיעסקו בקבורה והוא אמר שבקבורה של רבנו יעסקו חברא קדישא שרגילים לעסוק בזה.

אין תגובות:

חבילת הישועות באומן

  אחים ואחיות, אנא תרמו לטנדר ההפצה הראשון באומן כמו בארץ,  הסוואנות שמשמיעות שירים קדושים ברחבי העיר, עם חסידים חייכנים שיוצאים לאנשים כדי ...