יום רביעי, 4 בינואר 2017

בשורה משמחת. נתנאל שהיה עצור באומן על השחתת הצלב - שוחרר

בשבת חנוכה, שוטרי אומן בצעו מעצרים, לאחר שהוזעקו לאגם התשליך - הפסל שהיה מודבק על הצלב באגם הושחת על ידי צעיר. מצלמות ההבטחה זיהו נער ישראלי. הנער הודה בחקירה ונעצר.

שבועיים לפני כן, גורמים אנטישמים באומן השחיתו את הציון, התיזו גז מדמיע על המתפללים והשאירו ראש של חזיר ליד הציון. גורמים אנטישמים אלו הציבו צלב עם פסל של הצלוב, במשך כ3 שנים הוא מוצב באגם התשליך, היכן שרבבות מתפללים בראש השנה. מטרתם כמובן להתסיס את השטח ולגרום לשנאה בין המקומיים לבין היהודים. כאמור, שבת חנוכה האחרונה הנער עשה מעשה פזיז - עקר את הצלוב מהצלב והפילו על הסלע והצלוב רוסק. (יש מצב שהאוקראינים במקרה הזה יהיו אוקראינים אמיתיים שלוקח להם כמה שנים לסדר נזק כזה...)

ההורים המודאגים קיבלו את הבשורה ומיהרו לבקש סיוע מעסקנים וכמובן תפילות מעם ישראל, שכן הענישה עלולה להיות חמורה עד כ8 שנות מאסר. רחמנא ליצלאן.
שמו של הנער, נתנאל הופץ בכל הרשתות לתפילה, ואכן הרגע (ליל רביעי) התקבלה הבשורה שהוא שוחרר למעצר בית. ותנחשו איפה "הבית"????

ברגע השחרור, נתנאל מיהר "לבית" לציון של רבנו הקדוש, להודות לו ולכל המתפללים והמסייעים.

יהי רצון שנשמע בשורות טובות.

בהזדמנות זו נאחל לעם ישראל לשמוע בשורות טובות בהכרעת המשפט של החייל אלאור עזרייה. מחר בבוקר. להמשיך בתפילות.


פרגנו וכנסו

אין תגובות:

חבילת הישועות באומן

  אחים ואחיות, אנא תרמו לטנדר ההפצה הראשון באומן כמו בארץ,  הסוואנות שמשמיעות שירים קדושים ברחבי העיר, עם חסידים חייכנים שיוצאים לאנשים כדי ...