יום שני, 19 בדצמבר 2016

מופע רוק וריקודים עם שוטרים


מתוך אתר המשמחים: 

אז את הנחמנים מזמינים לארועים משפחתיים או סדרות ותוכניות טלויזה, וגםלקליפים של אומנים, בכל התחומים, מזרחית, רגאיי, ואפילו רוק כבד.

ערוץ 8 אירגן קליפ לקבוצת רוקיסטים מיהוד, הקליפ צולם בכיכר הדוידקה בירושלים, כשברקע - הוואן של הנחמנים וצוות המשמחים על הגג וברחבה.

הקהל שהצטופף סביב המאורע היה בהלם, לא רק מהחיבור בין חסידים לחברי הלהלקה, אלא גם מהעיתוי ... המופע הרחובי הזה נערך בדיוק בזמן שכמה מאות מטרים משם התקיימה מצעדת הגאווה וכמובן הפגנת נגד. מאורע שגורר אחריו המון פוליטיקה לא נעימה עם ריח רע של שנאת חינם. ללא ספק הקהל שצפה במופע המעניין הזה, זכה ללא מעט אויר ונחת רוח של אהבה וסבלנות והמון תקווה.

המופע בכיכר דוידקה הזכיר לנו אירוע ראוותני נוסף, שהיה כמה חודשים קודם לכן, בדויקה גם כן. בתקופה הקשה של מסעי הדקירות בעיר ירושלים - העיר כולה הייתה במצור אימה ופחד, מעטים יצאו לרחוב. אז הגענו שיירה של וואנים עם עשרות נחמנים אל עיר הקודש בתהלוכה של ריקודים ושמחה. ובדוידקה שהינו כשעה תמימה ורקדנו עם העוברים ושבים, וגם ניידות של משטרה נעצרו והצטרפו לשמחה.

שנזכה רק לשמחות
אהבת אחים
והמון נ נח נחמ נחמן מאומן

הקליפ כפי ששודר בערוץ 8
זוית מהמצלמה שלנו הרקדה בדוידקה עם השוטרים ח ח ח

תגובה 1:

נערות ליווי אמר/ה...

יפה לראות את זה אני מאוד אהבתי את כל הסרטונים

חבילת הישועות באומן

  אחים ואחיות, אנא תרמו לטנדר ההפצה הראשון באומן כמו בארץ,  הסוואנות שמשמיעות שירים קדושים ברחבי העיר, עם חסידים חייכנים שיוצאים לאנשים כדי ...