יום שני, 16 בינואר 2012

בשביל מה יש לך תמונה של סבא בבית??????? לסבא שלך [אפילו אם הוא מחלל שבת] לא היית נותן שיעשו את מה שעושים לסבא של ישראל

הַשֶּׁקֶר הוּא סִטְרָא דְּמוֹתָא וֶאֱמֶת הִיא סָמָא דְּחַיֵּי, וְעַל-כֵּן בֵּרוּר הָאֱמֶת מִתּוֹךְ הַשֶּׁקֶר הוּא בְּחִינַת תְּחִיַּת הַמֵּתִים. (הָאֱמֶת הוּא בְּחִינַת כְּסֵדֶר, הַיְנוּ שֶׁאוֹמְרִים הַדְּבָרִים כְּמוֹת שֶׁהוּא, שֶׁזֶּה בְּחִינַת כְּסֵדֶר. אֲבָל הַשֶּׁקֶר הוּא בְּחִינַת שֶׁלֹּא כְּסֵדֶר, מֵאַחַר שֶׁמְּשַׁנֶּה הָעִנְיָן וְהַסִּפּוּר מִסִּדְרוֹ הָאֲמִתִּי).

ככה כתוב בספר אב"י הנחל.

הדברים הבאים נכתבים רק מתוך כאבים שיש לי בראש ממכה שקיבלתי ממכשף אחד. ומתוך כאב למה שקורה.


?????? [1] ????????  למה הספר "ישראל סבא" נמצא עדיין בבית מדרש ואצלך בבית, לאחר שהתברר לך שהוא נכתב על ידי בן אדם לא אמין ושהוא עיבד אותו ועירבב דיבורים והוסיף דיבורים משלו.
ולאחר שנתברר לך שזה בן אדם שמסוגל לחבול באדם אחר באמצע ברית מילה בבית כנסת ביום שבת ולתת סטירה אכזרית לפני אנשים אחרים לאדם אחר בחג שבועות, רק בגלל שהוא לא מסכים עם כל מה שהוא עושה!!  רק בגלל שיש לו אומץ להגיד את מה שהם חושבים!!! את העזות שלו לקום ולתת מכות הוא יונק מהספרים שנשארים אצלך בבית ובבית הכנסת... ואפילו עוד לא חזרת בתשובה על כך שהפצת אותם בעבר...

(אני מאוד מקווה שאתה לא מאלה שאומרים שצריך לגנוז ספרים שמדפיסים חברים יראים ושלמים ואת החוברות הנפלאות. שאלו אנשים שכל חצי שקל שיש להם הולך לעוד חתיכת נייר שתעקור את הרע מן העולם!!!!)

????????? [2] ??????? אני לא מצליח לקלוט אותך, אתה כבר כמה שנים טובות נוסע לאומן, ביחד עם סבא, אתה מאמין בסבא, אתה אוהב אותו, אבל מה... ????? איך זה שכבר קרוב לעשרים שנה לא חשבת לרגע שאתה צריך להדפיס שיחות שלו, בצורה נקייה כפי שהיא? איך זה שעד היום אין שום ספר שאפשר לתת ליהודי שרוצה להכיר את סבא, ויש רק ספרים שאתה בעצמך חושב שהם לא נכונים... אז מה? אתה מסוגל לישון בלילה???????* אם אתה לא מחזיק מסבא, ואתה לא חושב שהאש של רבנו תוקד על ידו וכו', אז אני מבין אותך, מה אכפת לך מסבא

* אם אתה לא בטוח מה סבא רצה, אז בסדר, אתה מבולבל... ובנתיים אתה ממשיך להוציא כסף על אומן , ולהגיד סבא סבא סבא, אבל עדיין אתה לא בטוח.... יהי רצון שתצא מהבלבול שלך

* אם אתה לא נוסע לאומן ואתה חושב שסבא זה רבנו ושלא צריך לנסוע לאומן ושעיקר היהדות תלויה בנסיעה לקבר של סבא ושהוא בכלל המשיח, אז שמע אחי, אני מחזיק ממך, אתה מסודר לגמרי, יש לך ספרים יפים להפיץ, עם סיפורים מדליקים, תמונות מרהיבות, אני מקנא בך , (רק שאני לא מצליח לתפוס את האמונה שלך ואני לא מצליח להבין את השכל שלך בעניין של האמונה הזו ואני גם חושב שרימו ועבדו עליך וכו' וכו' ) אבל תכלס אני מקנא במה שיש לך, הלואי עלייי תיקון של ראש השנה בשבע שקל וספרים מגוונים של סבא ווכו' וכו'.

* אם אתה בטוח שסבא הוא הגשר להגיע לרבנו, ואתה בטוח שהוא אמר לנסוע לאומן, ואתה סובר שכל הפרסומים שלא לנסוע ושהוא משיח זה שגעון.... וכו' וכו' ואם אתה סובר שכל היהדות תלויה ברבי נחמן בן פייגא ובקברו שבאומן, אז איך אתה יושן בלילה בזמן שכל החן של סבא נמצא אצל אלו שאתה חושב שהם טועים ומבלבלים וכו' וכו'??

איך אתה מסוגל לחיות עם זה שאנשים קוראים כאילו חומר של סבא ומקבלים דעות זרות נגד תיקונם הנצחי??? איך אפשר לסבול את זה שיש אלפי בתים בישראל שיש להם ספרים של סבא [כמו שמעשראל וישראסבא וחייסבשראל ואב"י הנחל עם השמטות על אומן, וספר תמונות 'סבא' וספר תמונות וסיפורים ה"מל...." ואלפי סטיקרים וסרטונים וקליפים] שבכולם כתוב בגלוי נגד האמת.???

אז יש כאן אנשים חדשים, שנה שנתייים בעניין [כמוני]... אבל אלו שכבר כמה וכמה שנים הם בעניין [כאלה אנשים שתמיד תשמע מהם 'אני הכרתי את סבא' 'אני הקמתי את ההפצה של סבא' וכו']... זה לא מובן לי בכלל מאיפה יש לכם את הכוחות לחיות ????????????

אז יהיה מי שיטען שמי שמחפש אמת אז השם שולח לו מלאך של אמת ..... וכל מיני טענות כאלה. הרי זה ממש שקר להגיד ככה, כי אם זה נכון אז לא צריך להדפיס ספרי רבנו ולא צריך לפרסם אותו ולא צריך להכניס לבית ספרים חינוכיים וכו' וכו' ולסמוך רק על המלאך הזה...??? נו באמת???

לגבי הספרים האסורים והפסולים שהזכרתי, יש כאלה שיגידו שהספרים האלה קירבו אנשים ואפילו אותם בעצמם... זה נכון , אבל רגע רגע... אם אתה סובר שיש בספרים האלה הסתרה על רבנו ויש בהם שקרים וכו' וכו' ואם אתה סובר שהגאולה תלויה בסבא [כי הוא הגשר של רבנו וכו'] אז תחשוב שנייה ראבק... מה היה קורה אילו לכבר מלפני עשר שנים היו מפיצים את סבא בצורה אמיתית, סיפורים אמיתיים, שיחות אמיתיות, תמונות עם דיבורים אמיתיים... כבר היה צריך להיות גאולה!!! כל העולם היה מתקרב כבר לרבנו!!! אומן הייתה כולה באור האמיתי של רבנו!!! כי אם ספר מעווות קירב אנשים אז מה היה עושה בעולם ספר אמיתי!!!!!  לא נראה לך שהאור של סבא כבר ממזמן היה צריך לקרב את כל העולם ולבטל את כל השקרנים והמופרסמים???? נו, אז זה לא הגיוני - שזה לא קרה עדייין - רק בגלל שאין עדיין את סבא ובגלל שמה שיש זה חומר מעוות??

האם זה מספיק מה שנכתבתי פה עכשיו או שצריך לשכנע עוד קצת???

חבר יקר, אם זה קצת נכנס לך ללב, ואתה לא יודע מה לעשות עם זה... אז יש לך על מה להתפלל. כשטיפה תרגיש שיש כאן משהו שצריך לעשות, אז יגיע אליך המלאך של האמת ויראה לך מה כן צריך לעשות.

ובכל אופן, יש אנשים שמוכנים לעשות כאן דברים ולצערינו הם נתקלים באדישות חמורה ועקימות פרצופים, ולא רק זה , יש אנשים שמעיזים לגנוז את עבודתם וללכלכך עליהם בלי הפסקה. והאנשים האלו ימשיכו בכח רבנו הקדוש ובכח סבא ישראל האש שלו, ומי שרוצה לעזור מוזמן.


שרק תהיו בריאים

אין תגובות:

חבילת הישועות באומן

  אחים ואחיות, אנא תרמו לטנדר ההפצה הראשון באומן כמו בארץ,  הסוואנות שמשמיעות שירים קדושים ברחבי העיר, עם חסידים חייכנים שיוצאים לאנשים כדי ...