יום רביעי, 9 בנובמבר 2011

פרסומי ניסא

פירסומא דניסא:

מאז שהתחתנתי עם אישתי שתחיה תכף רצינו להפקד בזרע של קימא. עברו חודש, חודשיים, שלושה, חצי שנה, שנה, שנה וחצי - כלום. ניסינו הפריות - כלום. הלכנו לדאקטרים, הכי גדולים בארץ, כולם אמרו פה אחד שצריך לכרות את החצוצרות. לא הקשבנו להם. 
חז"ל אמרו אשה שאין לה בנים חשובה כמתה. וככה גם זה נראה באמת ובזמן שחברותיה של אישתי יולדות ומשתעשעות עם ילדיהן (בלי עין הרע) אישתי מרגישה כמו עץ יבש בלי פירות. מרה שחורה.

כמה תהילים.. כמה שמות הצדיקים.. כמה תפילות... קיברי צדיקים..

יש מעשה בכוכבי אור על אחד שלא היו לו בנים והפציר את רבינו על בנים ורבינו אמר לו מה לך בזה, הרי עיקר תולדותיהן של צדיקים - מעשים טובים. ומאותו זמן אותו אחד הפסיק לבקש על בנים והיה מבקש רק על יראת שמים כי זה התכלית.

ומאחר שאני מכיר את המעשה הזה אז גם אני לא הייתי מפציר על הנ"ל.

אבל תמיד רציתי שאישתי תבוא לרבינו לבכות לו ולשפוך לבבה וצערה לפניו. כי אצלה הצער גדול מאד מאשר אצלי.
גם אשתי תמיד תמיד רצתה מאד לבוא לרבינו.
אבל יש צו עיכוב.

כך עברו להם שנתיים שלוש ארבע חמש שש שנים.
איך הצלחנו לארגן בסוף שלשה מלאכים שיחתמו ערבות בשבילה זה מעשה בפני עצמו. וזכינו ליסוע לרבינו אשתי ואני. ומה שהיה שם זה עוד מעשה.

אחרי כמה חודשים נפקדנו (בלי לכרות איברים). נפקדנו בישועה גדולה כפולה ומשולשת, ישועה שלא שיערנו ולא ציפינו. כי השם ברחמיו פקד אותנו בזרע של קימא בן זכר ועוד שתי בנות נסיכות - שלישיה :)

ואלו פינו מלא שירה כים, ולשוננו רינה כהמון גליו, ושפתותינו שבח כמרחבי רקיע וכו' וכו' אין אנחנו מספיקין להודות לך יי אלהינו, ולברך את שמך מלכנו וכו'
הודו לה' כי טוב כי לעולם חסדו, אם הבנים שמחה הללויה. ישתבח שמך לעד.

אין שום יאוש בעולם כלל!

הברית היתה יום חמישי שעבר, ויקרא שמו בישראל נחמן. והבנות, אמונה אסתר על שם אשתו של סבא ואשתו של רבי נתן וחנה ציפורה על שם אמא של רבינו.

בן פורת יוסף בן פורת עלי עין
נ נח נחמ נחמן מאומן

בעזרת השם יתברך שיהיה ישועות גדולות לכל עם ישראל ויפקוד ה' לכל חשוכי הבנים וכל הרווקים ישלח להם ה' זיווגם משורש נשמתם וכל החולים ישלח להם ה' רפואה שלמה וכל אחד בעינין שלו שהשם ישלח לו הישועה שהוא צריך לה והעיקר שנזכה כולנו להתקרב לרבינו הקדוש ולעבוד השם באמת.

נ נח נחמ נחמן מאומן.

אשרינו!

2 תגובות:

shaniby360 אמר/ה...
תגובה זו הוסרה על ידי המחבר.
אנונימי אמר/ה...

אין רק שמים רגל אצל רבינו,הוא שולח ישועה!

חבילת הישועות באומן

  אחים ואחיות, אנא תרמו לטנדר ההפצה הראשון באומן כמו בארץ,  הסוואנות שמשמיעות שירים קדושים ברחבי העיר, עם חסידים חייכנים שיוצאים לאנשים כדי ...